o mnie

Kim jestem?

Cóż. W najprostszych słowach: jestem królem własnego podwórka; władcą swojej wyobraźni, który odważył się publikować swoje codzienne zapiski w Internecie. Ostatnie naście lat uczyłem się i pracowałem, aż w końcu wszystko we mnie się rozpękło i trafiłem na inny kontynent. Pracuję w innym środowisku, żyję innym życiem, oddycham cieplejszym powietrzem. Nauczyłem się, że banały mają w sobie sporo racji. Na pytanie ‘jak żyjesz’ odpowiadam teraz ‘codziennie’, na pytanie ‘co u Ciebie’ odpowiadam ‘codzienność’, a na pytanie ‘jak się czujesz’ odpowiadam ‘oddycham’. Serio, nie potrzeba mi więcej dyrdymałów, które podobno czynią nas szczęśliwszymi.

Co robię? Dużo różnych bzdetów. Ale poza tym czytam książki, oglądam filmy i seriale, słucham muzyki i – przede wszystkim – uśmiecham się. Codziennie wstaję, żeby żyć.

Jeśli podoba Ci się to co tutaj zastałeś to zostań chwilę. I wróć, chociażby od czasu do czasu, na chwil kilka. Czytaj. Ciesz się. Pisz sam, krytykuj, śmiej się i płacz. Żyj emocjami.

Wszystkiego uśmiechniętego.

Kris
Granada, Londyn, Kendal, Kraków, Barcelona and others, 2016-18

A profesjonalnie?

Kiedyś byłem ekspertem mediów cyfrowych. Zajmowałem się strategią i rozwojem biznesów w Europie i Amerykach. Robiłem dużo rzeczy, od dziennikarstwa, poprzez strategię komunikacji aż po sprzedaż.

Dziś wykorzystuje te umiejętności w Ameryce Centralnej i Europie. Doradzam i konsultuje. Poza tym staram się nie zgrywać eksperta w kwestiach, na których się nie znam.

Zajrzyj na mój profil LinkedIn i zostań detektywem internetowym – śledź mnie na moich społecznościówkach.

Użyte zdjęcia

Niektóre zdjęcia na stronie są moje, niektóre pochodzą od innych autorów. Jeśli jakiekolwiek zdjęcie pochodzi od innego autora, w opisie znajduje się link do źródła.

Jeśli nie chcesz żeby Twoje zdjęcie znajdowało się na tej witrynie, proszę o kontakt 🙂

DISCLAIMER:

If any of the photos in here is not mine I am fully referencing author and sites they belong to. If you want to use any of my those images please contact stated authors separately.

If you believe I used an image that belongs to you and you do not wish for it to appear on my site please contact me immediately and I’ll take appropriate actions.