Sportowo, życiowo, frajersko.

http://cdn.nextimpulsesports.com/wp-content/uploads/2014/07/P3ovtBv1.jpg
Podsumujmy mój sezon sportowy (bo już powoli dobiega końca …). Jest słabo w ciul, ale stabilnie. Oprócz kilku promyków ciekawszych emocji, cały sezon spędziłem denerwując się na prawie każdy zespół, który wspieram.
Ktoś może zapytać ‘o co ten szum’ … podpowiadam: być kibicem, to żyć sportem. Wstajesz i myślisz o sporcie, zasypiasz z głową pełną pomysłów lub emocji. W dzień meczu liczą się tylko wolne chwile, kiedy łapiesz wszystko o zbliżających się spotkaniach, drużynach, ciekawostki etc.
Przynajmniej tak było kilka lat temu. Teraz tylko wstaje i się kładę w jednej z dwóch wersji: wkurwiony albo szczęśliwy.
Codzienność po sportowemu: wkurwienie lub szczęście.
Frajer ze mnie, wciąż wierzę w ten bullshit.
W każdym razie sportowe podsumowanie tego roku. Od końca:
Utah Jazz – najpewniej wejdzie do PO i dostanie swapa od GSW, więc nawet się nie rozpisuje. Dobrze, że chociaż playoffs będą.
Wizards – przez cały sezon śmieszni, w końcu kończą na 10 miejscu na Wschodzie. Bez picków, bez #KD2DC, ale może też wreszcie bez Wittmana i Grunfelda.
Borussia – 2 miejsce w lidze i możliwa wygrana w UEFA Cup. Nie jest źle, świetnie się odbudowali. W przyszłym sezonie wraca prawdziwa zabawa w wygrywanie w Niemczech!
Barcelona – najpewniej mistrzostwo, możliwie wysoko w LM. To, czego oczekiwałem od Lucho. Szkoda tylko tego El Clasico – wyjątkowo przez śmierć Cruijfa. Cóż, trzymam kciuki za końcówkę sezonu – tylko Barcelona i BVB wciąż mi coś przyniosą, bo …
Wisełka – grupa spadkowa, od kilku lat regularnie słabiej i gorzej … teraz mocno i dosadnie płaskim w twarz. Liczę, że kolejny sezon będzie lepszy, bo przy Wdowcu coś przynajmniej zaczęli kopać.
 
Oficjalnie: już tylko LM i UEFA ratują ten sezon. Brak emocji na co najmniej kilka miesięcy, brak wkurwów i zażaleń.

You may also like

Leave a Reply

Your e-mail address will not be published. Required fields are marked *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.